• Koch Chemie Pw Protector Wax 10 L - koncentrat wosku w płynie do aplikowania na mokro

Symbol: KOCH-PW10L
735.00
szt.
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty w Ostrowcu Świętokrzyskim 0
Odbiór osobisty w Tarnobrzegu 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty w Ostrowcu Świętokrzyskim 0
Odbiór osobisty w Tarnobrzegu 0
Dostępność Dostępny u dystrybutora
Waga 10 kg
Zostaw telefon

Innowacyjny wosk konserwujący klasy premium wyznacza nowe standardy w zakresie ochrony, trwałości,ekstremalnie głębokiego połysku, długookresowej hydrofobizacji (efekt perlenia), efektu „easy to clean”, aksamitności w dotyku i wolnego od mikropęcherzyków suszenia pojazdu. Zastosowanie wielofunkcjonalnych komponentów reaktywnych w połączeniu z wysokogatunkowymi komponentami pielęgnacyjnymi, które jako usieciowane cząsteczki łączą się na stałe z powierzchnią, gwarantuje idealną itrwałą konserwację wysokopołyskową oraz polepszoną widoczność podczas deszczu (optymalny ruch kropli). Przy regularnym stosowaniu zwiększa połysk i efekt ochronny, usuwa drobne zarysowania oraz impregnuje wszystkie elementy z gumy i tworzywa sztucznego oraz materiały dachów kabrioletów,zapobiegając w ten sposób blaknięciu i pękaniu. Protector Wax przyczynia się w znacznym stopniu do zachowania wartości pojazdów. Można go stosować jako wosk gorący, zimny lub w piance (maszynowo i ręcznie). Pozwala osiągnąć optymalne wyniki suszenia nawet w przypadku wysokiej przewodności właściwej wody użytkowej i niekorzystnych kształtów dmuchawy. Specjalne substancje zapachowe nadają zapach owocowy.

Zastosowanie:

Nanosić za pomocą pompy dozującej bez rozcieńczania lub w postaci rozcieńczonej w stosunku do 1:2. Zalecane zużycie na jeden samochód osobowy: wosk gorący/zimny: 13-19 ml. Wosk w piance: 13-19 ml. Wosk premium: 16-23 ml.

  1. Dodać ok. 30 ml Protector Wax na 1 litr wody, nanieść przy pomocy pianownicy lub rozpylacza na jeszcze mokry pojazd i pozostawić aż do wyschnięcia.
  2. Zmyć dokładnie produkt przy pomocy myjki ciśnieniowej, tak aby nie pozostawić plam.
  3. W przypadku użycia działka pianowego odpowiednio rozcieńczyć przed rozpoczęciem mycia.
  4. Osuszyć z pozostałej wody.
  5. Rozrabiać produkt tylko do jednorazowego użycia, nie magazynować.

Uwagi:

Chronić przed mrozem i nadmierną temperaturą.