• Producent - Koch Chemie

​Z garażu do marki premium

W roku 1968 Hans Koch we własnym garażu rozpoczął rozwijanie własnych receptur politur. Był niezadowolony z niedostatecznej jakości produktów do pielęgnacji pojazdów w swoich czasach. Jako wykwalifikowany stolarz wykazywał się pasją do wykończonych powierzchni i pielęgnował zamiłowanie do szczegółów. W ten sposób powstały produkty o niebywałej jakości, które są entuzjastycznie kupowane przez ekspertów i klientów biznesowych. W ciągu kolejnych lat rozwinęło się przedsiębiorstwo, które za pomocą innowacyjnych pomysłów w zakresie chemii gospodarczej, obsługi pojazdów i zmywania podłóg warsztatowych wyznacza nowe standardy na rynku

Perfekcyjność i zamiłowanie do szczegółów

Dzięki kontynuowanej przez dziesięciolecia rozbudowie badań i rozwoju, produkcji i usług zewnętrznych w drugim pokoleniu przedsiębiorstwo rodzinne jest dzisiaj wiodącym dostawcą środków czyszczących i pielęgnacyjnych dla całej branży motoryzacyjnej i dostarcza towary w ponad 50 krajów.
Renomowani producenci samochodów, tacy jak Mercedes-Benz, BMW i VW oraz niezależne instytuty dokonały kontroli naszych produktów i dopuściły je do zastosowania na całym świecie. Wysoka jakość produktów jest udowadniana w codziennym, praktycznym zastosowaniu w licznych automatycznych myjniach samochodowych, myjniach, fabrykach samochodów, salonach samochodowych i większych przedsiębiorstwach obsługi samochodów.

  • Sklep zamknięty