Cześć,

Dzisiaj mniej typowa realizacja z mniej spotykanym autem na naszych drogach. Niemniej jednak wymagająca sporo pracy, ale efekt końcowy był tego warty.

Na warsztat wzięliśmy krwistoczerwone Maserati z dachem cabrio, a naszym zadaniem było właśnie ten dach wyczyścić oraz zabezpieczyć przed wilgocią. Jest wiele różnych preparatów do tego typu zadań, jednak my postawiliśmy na sprawdzoną jakość produktu od Koch Chemie. Mowa tutaj o Cv Cabriodach Versiegelung 400 ml, który oczywiście możecie nabyć w sklepie www.DetailingHouse.eu. Produkt dostępny jest pod poniższym linkiem:

>> Koch Chemie Cv Cabriodach Versiegelung 400 ml - impregnat do dachów cabrio <<Standardowo w pierwszej kolejności musieliśmy najpierw porządnie wyczyścić powierzchnię. Tutaj z pomocą przyszedł nam szampon ADBL Shampoo PRO. Kolejnym etapem było dokładne wyszuszenie powierzchni. Na tak przygotowany materiał mogliśmy rozpocząć nakładanie wspomnianego wyżej impregnatu Koch Chemie. 

Aby uzyskać zaprezentowany poniżej efekt, nałożyliśmy dwie warstwy produktu w odstępach czasowych wynoszących 30 minut. Pozwoliło to na dobre wchłonięcie się impregnatu, dzięki czemu woda jest mocno odpychana od materiału.


To jednak nie wszystkie zabiegi, którym poddaliśmy czerwone Masetati. Z racji, że auto miało już zabezpieczony lakier, po myciu podbiliśmy jego szklistośc oraz głebię koloru. W tym celu użyliśmy niezawodnego wosku w spray'u jakim jest EasyOne Spray Wax od CleanTech Company. Produkt oczywiście dostępny jest w DetailingHouse.

>> CleanTech Company EasyOne Spray Wax - syntetyczny wosk w płynie <<

CleanTech EasyOne Spray Wax na czerwonym Maserati
Poniżej zamieszczamy jeszcze krótki film prezentujący działanie impregnatu Koch Chemie.