• Sposoby płatności

W celu zapewnienie jak największej wygody podczas składania zamówienia w naszym sklepie, udostępniliśmy Państwu poniższe sposoby płatności:

PRZELEW - najbardziej rozpowszechniona i tradycyjna forma płatności. Wpłat należy dokonać na rachunek bankowy podany w przesłanej wiadomości e-mail podczas procesu potwierdzania zamówienia. W celu zrealizowania przelewu mogą Państwo udać się do banku, na pocztę lub wykonać go poprzez bankowość elektroniczną. Zamówienie zacznie być realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

DANE DO WPŁAT NA KONTO:

Bank Millennium S.A.
Nr rachunku: 28 1160 2202 0000 0003 8284 5138

Tomasz Hamera
os. Rosochy 102/2
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

PŁATNOŚCI ONLINE - najszybszy obecnie sposób opłacenia zamówienia. W naszym sklepie płatności realizuje Dotpay. Po jej wyborze wybierają Państwo typ opłaty (BLIK, przelew tradycyjny, za pośrednictwem swojego banku). Opłata jest księgowana na naszym koncie niemal od razu, dzięki czemu proces realizacji zamówienia może być znacznie szybszy niż w przypadku zwykłego przelewu.

Metody płatności na platformie Dotpay

POBRANIE - zamówienie jest realizowane zaraz po jego złożeniu, a opłaty dokonują Państwo dopiero przy odbiorze paczki. W zależności od wybranej formy dostawy towaru, zapłatę należy przekazać kurierowi, listonoszowi lub w placówce Poczty Polskiej.

GOTÓWKA - płatność dostępna tylko i wyłącznie podczas wyboru odbioru osobistego.

 

 

 

  • Sklep zamknięty