• O nas

banner-FB-new-small.png

Nasza droga z detailingiem zaczęła się stosunkowo niedawno, jednakże zasiane ziarenko tak mocno wykiełkowało, że postanowiliśmy zrobić coś więcej niż tylko chomikować produkty i sprzątać swoje auta w garażu. Kilkuletnie doświadczenie w handlu różnego typu i różnym asortymentem spowodowało, że naturalnym wyborem było uruchomienie sklepu, w którym będziemy mogli profesjonalnie zająć się sprzedażą, produktów, które stanowią niejako nasze hobby.

Jesteśmy młodym, błyskawicznie rozwijającym się zespołem, który swoją pasją do samochodów chce się dzielić z innymi. Właśnie dzięki temu, postanowiliśmy nawiązać kontakt ze znanymi markami w detailingowym światku. Wierzymy, że wysoka jakość oferowanych przez nas produktów dobrze znanych producentów, to przepis na sukces i możliwość rozwoju naszej platformy sklepowej, celem zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Współpracujemy z lokalnymi studiami detailingowymi, ponieważ wierzymy, że wzajemna pomoc przyniesie obopólne korzyści i satysfakcję z dobrze wykonanej pracy, a klient będzie miał pewność, że wznieśliśmy się na wyżyny swoich możliwości by był zadowolony z usług naszych i naszych partnerów.

 

  • Sklep zamknięty